کد خبر: 8288

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه همایش سراسری وحدت اصولگرایان به سمع آیت‌الله یزدی نیز رسیده است، گفت: همگرایی اصولگرایان مورد حمایت آیات یزدی و مصباح است.

به گزارش قم خبر ؛ حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به همایش سراسری وحدت اصولگرایان که قرار است شنبه هفته آتی از ساعت ۱۵ با سخنرانی آیت‌الله مصباح یزدی در مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان برگزار شود، گفت: ما از همه گروه‌های اصولگرا و ارزشی به صورت عمومی دعوت‌ کرده‌ایم و می‌کنیم که در این همایش شرکت و حمایت خود را از همگرایی اصولگرایان اعلام کنند.

وی با بیان اینکه، همایش سراسری وحدت اصولگرایان به سمع حضرت آیت‌الله محمد یزدی نیز رسیده است، تاکید کرد: همگرایی اصولگرایان مورد حمایت آیت‌الله یزدی و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم است؛ آیت‌الله یزدی و آیت‌‌الله مصباح هر دو بر وحدت نیروهای ارزشی و انقلابی تاکید دارند و در همین مسیر نیز عمل می‌کنند.

تقوی درباره موضوع سخنرانی آیت‌الله مصباح و دستور نشست شنبه نیز گفت: ابتدا، بنده از روند وحدت اصولگرایان گزراشی خدمت حاضرین و آیت‌الله مصباح ارائه خواهم کرد و سپس ایشان سخنرانی خواهد کرد؛ ما نمی‌دانیم ایشان چه موضوعی را برای سخنرانی روز شنبه در نظر دارند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: حضور گروه‌های اصولگرا در همایش روز شنبه، بر اساس دعوت‌نامه نبوده و نیست؛ بلکه اصولگرایان و همه کسانی که مسیر و روند وحدت را قبول دارند، خودشان به این همایش تشریف می‌آورند.

تقوی درباره حضور نمایندگانی از جامعه مدرسین در همایش روز شنبه نیز خاطر نشان کرد: قدم نمایندگان اعضای جامعه مدرسین به روی چشم ماست؛ طبق مصوبه روز گذشته جامعه روحانیت مبارز نیز، قرار است اعضای جامعه روحانیت مبارز نیز به نشانه حمایت از روند وحدت اصولگرایی در این همایش شرکت کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری