دانشجویان بسیجی استان قم امروز با برگزاری راهپیمایی و حضور در دفتر مقام معظم رهبری در قم با آرمان‌های ولایت فقیه تجدید بیعت کردند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، دانشجویان بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی استان قم ظهر امروز با برگزاری راهپیمایی از حرم حضرت معصومه(س) تا دفتر مقام معظم رهبری در قم با آرمان‌های ولایت فقیه تجدید بعیت و ولایت‌پذیر بودن دانشجویان را به منصه ظهور رساندند.

رضا فقیهی معاون‌های هماهنگ‌کننده و مهدی ظهرابی معاون عملیات سپاه علی‌بن ابیطالب(ع)، ودود حیدری مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور، حجت‌الاسلام احمد ولی‌زاده جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان قم، جمعی از مسئولان و مدیران استانی به همراه دانشجویان و اساتید بسیجی استان قم در این راهپیمایی حضور داشتند.

بر اساس این گزارش دانشجویان با سردادن شعارهایی از جمله «خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست» و «اگر غلطی از اسرائیل سر بزند، تلاویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد» مسیر راهپیمایی را طی کردند و در نهایت با تجمع در بیت مقام معظم رهبری در قم از شعر خوانی و خاطره‌گویی علی مالکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس بهره‌مند شدند.

در پایان این مراسم اعلامیه بسیج دانشجویی به منظور لزوم تجدید بیعت با رهبری قرائت شد و افراد حاضر در این راهپیمایی نماز ظهر و عصر خود را در دفتر آیت‌الله حسین نوری‌همدانی از مراجع تقلید قم اقامه کردند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری