در آن روزها افراد طالب قدرت و مقام به‌قول خانم جلودارزاده به غیر از در‌ها و پنجره‌های مرکز تحقیقات تلاش می‌کردند تا از کانال کولرها حتی به آقای دکتر راهی پیدا کنند تبریک بگویند و خودشیرینی کنند.

به گزارش قم خبر ، علی عسگری، معاون پارلمانی دانشگاه آزاد در یادداشتی در روزنامه متعلق به این دانشگاه نوشته است: در نخستین روزهای پس از پیروزی آقای روحانی در انتخابات دور یازدهم ریاست‌جمهوری، آن هنگام که هنوز در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام استقرار داشتند «قبل از برگزاری مراسم تحلیف و تنفیذ» به‌عنوان مشاور و یکی از فعالان ستادی ایشان طی یادداشتی ضرورت تاسیس بانک اطلاعات نیروی انسانی در دولت را یادآور شدم. طرح اولیه و نیروهای کارآمدی که از عهده این مهم برمی‌آمدند را معرفی و خیلی خوش‌باورانه و همراه با نشاط زایدالوصفی اعلام کردم حاضرم با توجه به کارکردهای تشکیلاتی و سیاسی و تجربه گران‌سنگی که دارم در قالب تبارشناسی افراد و جریان‌های گروهی و حزبی دولت جدید را یاری کنم.

وی افزوده است:‌ در آن روزها افراد طالب قدرت و مقام به‌قول خانم جلودارزاده به غیر از در‌ها و پنجره‌های مرکز تحقیقات تلاش می‌کردند تا از کانال کولرها حتی به آقای دکتر راهی پیدا کنند تبریک بگویند، خودشیرینی کنند، کارشکنی‌ها را لاپوشانی و توجیه کنند و از رابطه‌گرایی فرصتی را برای خودشان فراهم آورند. از پاسخ آن نامه و پیشنهاد دلسوزانه به هر دلیل خبری نشد.

به ادعای او نفوذی‌های زیادی از جریان اقتدارگرا و دولت سابق در دولت یازدهم جا خوش کرده‌اند. نفوذی‌هایی که از درون به‌عنوان یک تهدید برای این دولت محسوب می‌شوند و حامیان سینه‌چاک روحانی در روزهای سخت انتخابات به‌ویژه جوانان حامی و مطالبه‌جو مایوس و سرگردانند. نگرانی ما این است که این موضوع در انتخابات پیش رو یعنی انتخابات مجلس شورای اسلامی کار دولت را یکسره کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری