فرمانده انتظامی قم گفت: پلیس قم در زمینه تامین نظم و امنیت عمومی در قم از حمایت‌های مراجع عظام تقلید و روحانیت بهره‌مند شده‌ است.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنيم ، همزمان با نخستین روز هفته نیروی انتظامی مراسم‌ ویژه هفته نیروی انتظامی در استان قم صبح امروز با حضور آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و با برگزاری مراسم صبحگاه مشترک در مقر فرماندهی انتظامی استان قم آغاز شد.

سردار کاظم مجتبایی در این مراسم با اشاره به شعار امسال پلیس با عنوان پلیس، تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار اظهار کرد: پلیس مظهر ایستادگی و مقاومت است و در این مسیر هیچگاه از مسیر عدالت وانصاف خارج نمی‌شود.

فرمانده انتظامی استان قم با تاکید براینکه پلیس در مسیر عزت بخشی گام برمی دارد، افزود: مردم محوری در راس برنامه‌های پلیس است.

وی با بیان اینکه پلیس تلاش می‌کند تا از ظرفیت‌های مردمی استفاده کند، تصریح کرد: در نظام جمهوری اسلامی پلیس باید مظهر ایستادگی و مقاومت باشد.

سردار مجتبایی با اشاره به اینکه پلیس قم در زمینه تامین نظم و امنیت عمومی در قم همیشه از حمایت‌های مراجع عظام تقلید و روحانیت بهره‌مند شده‌، عنوان کرد: اجرای طرح‌هایی از قبیل ذوالفقار از سوی پلیس قم برای مبارزه با هنجارشکنی‌ها و اخلال در نظم و امنیت جامعه تاثیر فراوانی دارد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری