شهردار قم گفت: در پی دستور مقام معظم رهبری در خصوص عمران و آبادانی شهر قم و با حمایت رئیس مجلس و استاندار پیگیر اجرای پروژه‌های عمرانی هستیم.

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، محمد دلبری پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید استاندار قم از روند اجرای پروژه‌های شهری اظهار کرد: مقام معظم رهبری بر توجه به عمران و آبادانی قم تاکیدات بسیاری داشته‌اند و ما نیز در مجموعه مدیریت شهری قم برای عملی کردن فرمایشات معظم له تلاشی گسترده و همه جانبه را آغاز کرده‌ایم و امیدواریم که بتوانیم به وظیفه‌ای که در خصوص خدمت به پایتخت جهان تشیع داریم جامه عمل بپوشانیم.

وی با اشاره به اینکه رئیس مجلس شورای اسلامی اسلامی و استاندار قم پیگیری‌های قابل توجهی در خصوص اجرای پروژه‌های عمرانی در شهر قم داشته‌اند، تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری نیز تلاش قابل توجهی داشته تا پروژه‌های عمرانی در این شهر با روند مطلوب دنبال شود.

شهردار قم با اشاره به اجرای پروژه‌های مهم و کلیدی نظیر مترو، منوریل، مجموعه پل‌های جمهوری، تقاطع غیر همسطح شهدای 15 خرداد و... یادآور شد: به سرانجام رسیدن این پروژه‌ها گامی مهم و کلیدی در عرصه عمران و آبادانی قم و عمل به تاکیدات مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به تشکیل جلسات شورای پروژه‌های شهری با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری گفت: در این جلسات مسائل مرتبط با پروژه‌ها به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد و در هر کجا که با مشکلی روبه‌رو شویم پیگیری لازم را برای حل آن به عمل خواهیم آورد.

دلبری یادآور شد: در حال حاضر اجرای پروژه‌های شهری در قم روند مطلوبی را دنبال می‌کند و سیاست توزیع امکانات و عدالت شهری نیز به جد مورد توجه است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری