کد خبر: 7474

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه وزارت ورزش را مصمم به واگذاری استقلال و پرسپولیس نمی‌داند، گفت که اقدامات منفعلانه وزارت ورزش در این زمینه ممکن است منجر به سوال یا استیضاح وزیر ورزش شود.

به گزارش قم خبر  ، سیدهادی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: به نظر من وزارت ورزش مصمم به واگذاری و خصوصی‌سازی باشگاه‌ها نیست. در ماجرای تغییرات باشگاه پرسپولیس دیدید که وقتی دعوای افراد پیش آمد چه مطالبی مطرح شد.

وی افزود: ما از ابتدا گفتیم که باید از شکل قانونی وارد موضوع واگذاری باشگاه‌های ورزشی شویم اما متاسفانه علیرغم اینکه برای استقلال و پرسپولیس مشتری وجود داشت از شکل قانونی وارد نشدند.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس خاطرنشان کرد: وظیفه ما این است که به مدیران دستگاه‌های اجرایی اعتماد کنیم اما من به وزارت ورزش خوشبین نیستم و اگر آنها نسبت به خصوصی‌سازی باشگاه‌ها اقدام نکنند برخورد محکمی با آنها خواهیم داشت.

حسینی یادآور شد: ما قطعا با وزارت ورزش در این زمینه اتمام حجت می‌کنیم چرا که مراحلی که لازم بود در مورد وزیر ورزش قبل از سوال و استیضاح را پیش رفته‌ایم و ممکن است مجبور شویم کار سخت‌تری انجام دهیم.

وی در پایان گفت که اقدام منفعلانه وزارت ورزش و تعلل در واگذاری باشگاه‌ها ممکن است به سوال و استیضاح وزیر ورزش بینجامد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری