عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: مسئولین سیاسی ما باید پاسخگوی برخی دیدارهای دیپلماتیک در نیویورک باشند. انتظار داریم سیاست‌مداران ما هوشیارتر عمل کنند.

به گزارش قم خبر ؛ اسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با «نسیم» با اشاره به دیدارهای رئیس‌جمهور ایران با اولاند و کامرون با بیان اینکه باید فلسفه این دیدارها برای نمایندگان مشخص شود افزود: مسئولین سیاسی ما باید پاسخگوی این دیدارها باشند که آیا باز نسبت به انگلیس و فرانسه خوشبین هستند؟ منطق این دیدارها چیست؟ ظریف، وزیر امور خاجه بعد از بازگشت از نیویورک برای پاسخ به چرایی این دیدارها به کمیسیون امنیت ملی فراخوانده می‌شود.

نماینده مردم تهران همچنین افزود: رهبری همیشه فرموده‌اند که به غربی‌ها و به مذاکره با آن‌ها خوشبین نیستند ولی سیاست‌مداران ما خودسرانه این دیدارها را ترتیب داده‌اند. روحانی و طریف باید پاسخگو باشند که دیدار آن‌ها با نخست وزیر انگلیس چه مبنا و فایده‌ای داشت که بعد از چند ساعت دیوید کامرون از تریبون سازمان ملل ایران را محکوم به حمایت از تروریسم می‌کند. انتظار داریم سیاست‌مداران ما هوشیارتر عمل کنند و اسیر بازی رسانه‌ای نشوند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری