کد خبر: 7406

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: بدون آنکه در تیم‌های نظامی یا از طریق فوتبال به سربازی بروم مثل سایر سربازان این مملکت در پادگان بندرعباس خدمت کردم.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، امید ابراهیمی بازیکنی است که گفته می شد به خدمت سربازی اعزام نشده و عدم حضور او در تیم‌های نظامی این شائبه را به وجود آورده که این بازیکن استقلال از آن دسته بازیکنانی است که با مشکل مواجه خواهد شد.

ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه وضعیت خدمت سربازی‌اش چگونه است، گفت:‌شاید برایتان جالب باشد بدانید که دو ماه آموزشی‌ام را در شهر کازرون و در پادگان امام رضا (ع) گذراندم.

وی تأکید کرد:‌البته خودم هم از شنیدن این شایعه تعجب کردم که چرا می‌گویند من به سربازی نرفتم. ولی قطعا سازمان نظام وظیفه و سازمان لیگ مدارک را بررسی می‌‌کند و من هم دوست دارم این اتفاق بیفتد.

هافبک تیم فوتبال استقلال که نامش در فهرست کی‌روش برای اردوی پرتغال قرار گرفته است ضمن سکوت در مورد این موضوع ادامه داد: من ۱۸ ماه مثل همه سربازان این مملکت در پادگان امام سجاد (ع) شهر بندرعباس خدمت کردم و مثل همه بدون اینکه در تیم فوتبالی باشم به خدمت سربازی اعزام شدم.

وی در پایان گفت: از هجدهم مردادماه سال ۸۷ به خدمت اعزام شدم و درست ۱۸ بهمن ماه سال ۸۸ نیز خدمت سربازی‌ام به پایان رسید و خوشحالم که این کار را انجام دادم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری