کد خبر: 7343

آیت الله نوری همدانی با اشاره به نقش آمریکا در جهان گفت: دجالی که در آخرالزمان شرارت می‌کند‌‌ همان آمریکا است چرا که همیشه فریب و شر است و با اسلام ناب می‌جنگد.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنيم ، آیت الله نوری همدانی صبح امروز در درس خارج فقه در شبستان مسجد اعظم قم با اشاره به اینکه در جای جای نهج البلاغه درباره زمان و تاثیر زمان سخن گفته‌اند اظهار کرد: امام علی (ع) در نامه‌ای به مالک اش‌تر طولانی‌ترین نامه است که برای اداره یک حکومت کامل‌ترین در امور سیاسی و اداره جامعه است.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه امیرالمومنین (ع) 25 سال از حکومت دور بودند، افزود: در این مدت دین در دست اشرار اسیر شده بود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با بیان اینکه زمان یعنی حوادث و رخدادهای زمان تصریح کرد: حکومت که تغییر کند زمان هم تغییر می‌کند.

وی با بیان اینکه جامعه نیاز به مدیر دارد، خاطرنشان کرد: زمان نیازمند مدیر نیاز دارد که پیامبر، امام معصوم و یا قام مقام امام معصوم باشد.

آیت الله نوری همدانی گفت: کفار تحت هیچ شرایطی در هیچ زمینه‌ای نباید به مسلمانان تسلط داشته باشند.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه ما از نهج البلاغه دلیل داریم براینکه حکومت دست کسی باشد که بتواند جامعه را اداره کند، گفت: دفاع مقدس بسیار مهم است و لازم است برای نسل جوان بازگو شود.

وی با اشاره به نقش آمریکا در جهان خاطرنشان کرد: دجالی که در آخرالزمان شرارت می‌کند‌‌ همان آمریکا است چرا که همیشه فریب و شر است و با اسلام ناب می‌جنگد.

آیت الله نوری همدانی گفت: از آنجا که در بحران کم آبی هستیم لازم است مردم اقتصاد و قناعت را پیشه کنند چون بحران کم آبی از مسائلی است که باید به آن توجه شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری