کد خبر: 7209

گروه تروریستی داعش امروز دوشنبه در واکنش به حملات فرانسه و آمریکا علیه مواضع این گروه در شمال عراق، پاریس و واشنگتن و اتباع آنها را تهدید کرد.

به گزارش قم خبر ؛ فارس به نقل از روزنامه فرانسوی فیگارو خبر داد، گروه تروریستی داعش امروز دوشنبه خواستار عکس‌العمل حامیان خود در برابر حملات فرانسه و آمریکا در شمال عراق و شد.


«ابو محمد العدنانی» سخنگوی این گروه تروریستی امروز طی نواری صوتی خطاب به حامیان خود اعلام کرد: «بهترین کاری که شما می‌توانید انجام دهید این است که برای قتل تمامی کافران اعم از فرانسویان، آمریکایی‌ها یا اتباع کشورهای هم‌پیمان آنها تلاش کنید.»

وی افزود: «حتی اگر نمی‌توانید به بمب و مواد انفجاری یا سلاح و مهمات دسترسی داشته باشید، آمریکایی‌ها و فرانسویان کافر و بی‌دین و هم‌پیمانان آنها را منزوی کنید. با سنگ به سر آنها بکوبید، آنها را با چاقو بکشید، آنها را با خودروهای خود زیر بگیرید، آنها را به دره پرتاب کنید، آنها را خفه یا زندانی کنید.»به

جنگنده‌های فرانسوی رافائل روز جمعه گذشته با مشارکت در جنگ آمریکا علیه داعش و هدف قرار دادن انبار لجستیکی گروه تروریستی داعش در شمال شرق عراق برای اولین بار مواضع داعش در این کشور را هدف قرار دادند و آن را بطور کامل منهدم کردند.

رافائل‌های فرانسوی روز شنبه نیز با شرکت در عملیات پشتیبانی هوایی بر فراز آسمان شمال غرب عراق، عملیات نظامی جدیدی را در این کشور انجام دادند اما در جریان این عملیات پشتیبانی هوایی هیچگونه حمله‌ای به مواضع گروه تروریستی داعش انجام ندادند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری