کد خبر: 6796

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یاسوج گفت: با روی کار آمدن دولت یازدهم گره‌های تحریم باز شد به طوری که هم اکنون شاهد فضای مطلو‌ب‌تر اقتصادی در کشور هستیم.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، مرتضی نبوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در یاسوج، اظهار کرد: البته هنوز در بخش اقتصادی به آن نقطه مطلوب که سبب رضایت عمومی شود، نرسیده ایم.

وی عنوان کرد: در دولت‌های نهم و دهم نقاط ضعف و قوت فراوانی در زمینه اقتصادی وجود داشت که انتظار می رود مخالفان نیمه پر و خالی لیوان را با هم ببینند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه دولت احمدی نژاد شجاعانه هدفمندی یارانه ها را اجرا کرد، افزود: البته دولت در این زمینه بیشتر ار درآمدهای این محل هزینه می‌کند که باید اصلاح شود.

نبوی با بیان اینکه دولت احمدی نژاد با احداث مسکن مهر سبب رضایت‌مندی خیلی از مستضعفین شدند، اظهار کرد: البته در این بخش با ورود پول زیاد و ایجاد نقدینگی مشکلاتی بوجود آمد.

وی با اشاره به ساختار اقتصادی کشور، گفت: اگر تحریم های بی رحمانه دشمنان هم نباشد باز اقتصاد کشور یکسری مشکلاتی دارد که باید به سمت اصلاح ساختار اقتصادی گام برداریم.

نبوی با مثبت ارزیابی کردن بسته خروج از رکود تورمی دولت یازدهم خاطرنشان کرد: تحقق فعالیت‌های دولت نیازمند همکاری و تعامل مردم، نخبگان و مسئولان است و البته در این زمینه مشکلی وجود ندراد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری