کد خبر: 6721

رئیس روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: دکتر محمدی‌زاده از ریاست دانشگاه خلیج فارس بوشهر استعفا کرد.

به گزارش قم خبر ، دکتر خسرو محمدی در گفتگو با مهر ضمن تائید خبر استعفای ریاست دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهار داشت: دکتر محمد رضا محمدی زاده یک سال در دولت دهم و حدود یک سال نیز در دولت یازدهم به عنوان سرپرست دانشگاه خلیج فارس فعالیت داشته است.

وی اضافه کرد: زمانی که برای فعالیت یک سرپرست دانشگاه تعیین می شود، شش ماه است که دکتر محمدی‌زاده از حدود دو سال پیش این مسئولیت را داشته است و امروز استعفای خود را از این مسئولیت تقدیم وزارت علوم کرده است.

رئیس روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس بوشهر در ارتباط با دلایل استعفای دکتر محمدی‌زاده از ریاست دانشگاه خلیج فارس بوشهر نیز گفت: ایشان برای اینکه دست مسئولان وزارت علوم برای انتخاب رئیس جدید دانشگاه باز باشد از این سمت استعفا کرده است.

وی با بیان اینکه هنوز با استعفای دکتر محمدی‌زاده موافق نشده است، خاطرنشان ساخت: ایشان همچنان به عنوان سرپرست دانشگاه به فعالیت خود ادامه می‌دهند تا زمانی که سرپرست یا رئیس جدید دانشگاه انتخاب شود.

محمدی تصریح کرد: برخی رسانه‌ها اخباری را در مورد انتخاب فرد جایگزین به جای ایشان نیز اعلام کرده‌اند که این موضوع شایعه‌ای بیش نیست و دکتر محمدی‌زاده همچنان سرپرست دانشگاه است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری