کد خبر: 6692

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم مدیریت نتیجه‌گرا را یکی از ابزارهای مهم کم کردن بوروکراسی اداری و کوچک سازی ادارات و سپردن کارها به جامعه هدف دانست.

خبرگزاری فارس: مدیران باید نتیجه‌گرا باشند

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا ایزدپناه به همراه حامد حجتی معاون فرهنگی هنری خود و حسین محمودی مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در دفتر رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم با امیر حمزه محرابی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم در این نشست مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم را یکی از بهترین مراکز علمی کاربردی استان برشمرد و اظهار کرد: به دلیل عملکرد خوب مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر استان، بیشترین رشته‌ها را به این مرکز اختصاص داده‌ایم.

وی در ادامه از برگزاری طرح مهدی یاوران با هدف ترویج فرهنگ مهدوی در سطح کشور خبر داد و گفت: این طرح با راهبرد مشارکت همه در توسعه و تعمیق فرهنگ انتظار، برگزار شده و علاقه‌مندان به اشاعه فرهنگ مهدوی به عنوان مروجین فرهنگ انتظار (مهدی یاوران) می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

محرابی ایام میلاد باسعادت امام حسن عسگری(ع) در بهمن ماه سال جاری را زمان برگزاری این طرح عنوان کرد و افزود: دوره‌های آموزشی علاقه‌مندان به شرکت در این طرح در قم برگزار شده و پس از آن افراد آموزش دیده از نقاط مختلف کشور اقدام به راه اندازی کانون مهدی یاوران در منطقه خود خواهند کرد که این مراکز از قم خط دهی و جریان دهی می‌شوند که برای رسیدن به هدف نهایی و مطلوب، نیازمند یاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم هستیم.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام والمسلمین ایزدپناه در سخنانی با تاکید بر اینکه قم را باید همانند قرارگاه فرهنگی حرکت به سوی ظهور ببینیم، این اعتقاد را یکی از اهداف خود در ابتدای قبول مسئولیت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برشمرد و افزود: سعی ما این است تا ظرفیت فضای مجازی و دیجیتال و انواع هنر در خدمت اندیشه ناب محمدی(ص) قرار گرفته و از این راه گفتمان و اندیشه انسان ساز و جامعه پرداز علوی به همه تشنگان حقیقت برسد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با بیان اینکه طرح مهدی یاوران می‌تواند به عنوان پازلی از قرارگاه فرهنگی نقش بسزایی در گسترش فرهنگ مهدوی داشته باشد اضافه کرد: این ظرفیت در قم وجود دارد که طرح مهدی یاوران از این استان مدیرت شود.

معاون سابق قوه قضائیه با تاکید بر اینکه مدیران باید نتیجه‌گرا باشند، ادامه داد: پیرو خواسته مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم نتیجه گرا بودن فعالیت‌ها، این دغدغه رهبری که یکی از ارکان مدیریت جهادی است، در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر استان در نظر گرفته شده که خروجی‌های مطلوب و ارزشمند این مرکز، گواه این مطلب است.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیریت نتیجه‌گرا را یکی از ابزارهای مهم کم کردن بوروکراسی اداری و کوچک سازی ادارات و سپردن کارها به جامعه هدف دانست.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری