رئیس مرکز آموزشی و تبلیغی جامعة‌المرتضی مقابله با وهابیت و عقاید آنها را یکی از اهداف این مرکز برشمرد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد زادهوش در آیین افتتاحیه دوره‌های آموزشی و تبلیغی جامعة‌المرتضی که یکشنبه شب در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد،‌ مخاطبان این مرکز را تشنگان معارف اهل بیت (ع) در دنیا خواند و اظهار کرد: برای تحقق اهداف امکانات و داشته‌های این مرکز باید افزایش یابند.

وی با اشاره به فعالیت چهار ساله مرکز جامعة‌المرتضی در عرصه بین‌الملل خاطرنشان کرد: با گذشت زمان پیشرفت این مرکز بیشتر و بیشتر می‌شود و امیدواریم به یک مرکز جهانی تبدیل شود تا بتواند در عرصه گسترش آموزه‌های اسلام ناب محمدی گام‌های مطلوبی بردارد.

رئیس جامعة‌المرتضی با اشاره به فعالیت وهابیت برای مقابله با دین اسلام تصریح کرد: مبارزه با وهابیت و عقاید منحرف این افراد از اهداف اصلی این مرکز است.

وی ادامه داد: پایگاه اطلاع‌‌رسانی جامعة‌المرتضی تاکنون فعالیت داشته است اما امیدواریم از امروز به بعد این مرکز با توان بیشتری به کار خود ادامه دهد.

زادهوش با بیان برخی از فعالیت‌های مرکز آموزشی و تبلیغی جامعة‌المرتضی ابراز کرد: فعالان این مرکز در راه اهل بیت (ع) قدم بر می‌دارند و تاکنون نیز اقدامات آنها نتایج مطلوبی داشته است زیرا هدف و نیت‌ آنها برای رضای خداوند بوده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری