دبیرشورای عالی امنیت ملی گفت:درباره مسائل مختلف امنیتی، سیاسی منطقه از جمله کشورهای سوریه، عراق، فلسطین، و نقش و سیاست های جمهوری اسلامی ایران در قبال آنها در زمان خود تصمیمات منطقی اتخاذ می‌شود.

به گزارش قم خبر به نقل از مرکز خبر حوزه، علی شمخانی دبیرشورای عالی امنیت ملی، روز گذشته در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شرکت و به ارائه گزارش و تبادل نظر با اعضای جامعه مدرسین پرداخت.

در ابتدای این جلسه دریابان شمخانی به پیشینه ارادت خود به جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و اعضای محترم آن از قبل از انقلاب تا به امروز اشاره و اظهار کرد: ارتباط ما با روحانیت یک ارتباط معامله ای نیست و افتخار می کنیم که همیشه در کنار جامعه مدرسین و روحانیت بوده و تا آخر هم هستیم.

دبیر شورای عالی امنیت ملی به ارائه گزارشی از وضعیت مسائل داخلی در حوزه اقتصاد، فرهنگ، سیاسی و اجتماعی پرداخت و برنامه های در دست اقدام در این زمینه را اعلام کرد.

وی سپس به مسائل مختلف امنیتی، سیاسی منطقه از جمله کشورهای سوریه، عراق، فلسطین، و نقش و سیاست های جمهوری اسلامی ایران در قبال آنها اشاره و اعلام کرد در زمان خود تصمیمات منطقی اتخاذ می‌شود.

در ادامه این جلسه اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نقطه نظرات و نگرانی های خود را در مسائل گوناگون داخلی و خارجی و مباحث مطرح شده با دبیر شورای عالی امنیت ملی در میان گذاشته و ایشان نیز به ارائه توضیحات لازم پرداختند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری