کد خبر: 6548

حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلسه جامعه مدرسین خبرگزاری رسا ـ دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حاضر شد و مسائل مختلف امنیتی و سیاسی منطقه را تشریح کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از رسا، علی شمخانی دبیرشورای عالی امنیت ملی، عصر روز جمعه (۲۱شهریورماه) در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شرکت کرد و به ارائه گزارش و تبادل نظر با اعضای محترم جامعه مدرسین پرداخت.

در ابتدای این جلسه دریابان شمخانی به پیشینه ارادت خود به جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و اعضای محترم آن از قبل از انقلاب تا به امروز اشاره کرد و گفت: ارتباط ما با روحانیت یک ارتباط معامله ای نیست و افتخار می کنیم که همیشه در کنار جامعه مدرسین و روحانیت بوده و تا آخر هم خواهیم بود.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در ادامه به ارائه گزارشی از وضعیت مسائل داخلی در حوزه اقتصاد، فرهنگ، سیاسی و اجتماعی پرداخت و برنامه های در دست اقدام در این زمینه را اعلام کرد.

وی سپس به مسائل مختلف امنیتی، سیاسی منطقه از جمله کشورهای سوریه، عراق، فلسطین، و نقش و سیاست های جمهوری اسلامی ایران در قبال آنها اشاره و اعلام کرد در زمان خود تصمیمات منطقی اتخاذ شده و خواهد شد.

در ادامه این جلسه اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نقطه نظرات و نگرانی های خود را در مسائل گوناگون داخلی و خارجی و مباحث مطرح شده با دبیر شورای عالی امنیت ملی در میان گذاشته و آقای شمخانی نیز به ارائه توضیحات لازم پرداخت.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری