کد خبر: 6543

شبکه « المیادین » گزارش داد: همزمان با هماهنگی و اقدام جهانی علیه گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق، رژیم صهیونیستی به تروریست های سوری و داعش، تضمین و قول همکاری می دهد.

به گزارش قم خبر به نقل از شبکه خبر، در تماس تلفنی کم سابقه ای که شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی با سخنگوی تروریست ها در قنیطره سوریه برقرار کرد، وی گفت: رویارویی با رژیم صهیونیستی، بی معناست و در قنیطره، با ارتش صهیونیستی مقابله ای ندارد.

سخنگوی تروریست های سوریه در «قُنَیطَرِه» در این گفتگو اظهار داشت: ما می خواهیم این مناطق را از دست نیروهای نظام سوریه آزاد کنیم. جنگ ما در منطقه ، به سمت یک هدف واحد پیش می رود و آن ، نظام بشار اسد است و همه و همه، در جهت مبارزه با نظام اسد اقدام می کنند.

برابر این گزارش ، نه فقط گروه های مسلح تروریست، بلکه رهبران معارضان سوری نیز به صهیونیست ها اطمینان می دهند. چنانچه دیدار کمال اللَبوانی، مسئول و یکی از سران معارض سوری از سرزمین های اشغالی، برای شرکت در «نشست هِرتزِلیا» مبارزه با تروریسم، نقطه تحولی در روابط صهیونیست ها و معارضان سوری به شمار می رود.

اللبوانی در مصاحبه با شبکه دو رژیم صهیونیستی، از تماس رهبران گروهک تروریستی «ارتش آزاد سوریه» با وی خبر داد و اینکه آنها درصدد بیعت با داعش اند.

وی گفت: امروز آقای اوباما به حمایت از معارضان تصریح دارد. داعش نتیجه مسائل سوریه است نه مسبب آن و رژیم ( اسرائیل) دشمن ما نیست. دشمنان اساسی ما دو دسته اند: «حزب الله» و «نظام سوریه».

اللبوانی در پاسخ مجری شبکه تلویزیون رژیم صهیونیستی درباره موضع معارضان درباره داعش نیز بیان داشت: داعش تروریست نیست، حزب الله و نظام سوریه تروریست های بزرگ اند. «داعش» نتیجه مشکلات سوریه است، نه ریشه آن. وی در ادمه گفت: مهم ترین اولویت ما، مبارزه با نظام سوریه است.

به این ترتیب معارضان، خواستار حمایت صهیونیست ها شدند و صهیونیست ها نیز تاکید کردند حمایت خود را از تروریست ها خواهند داشت.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری