کد خبر: 6439

جانشین فرمانده سپاه استان قم از بسیجیان به عنوان سکان‌داران مدیریت فرهنگی نام برد و گفت: بسیجیان باید فعالیت‌های فرهنگی خود را با استفاده از آموزه‌های متخصصان این عرصه گسترش دهند.

خبرگزاری فارس: بسیجیان سکان‌دار مدیریت فرهنگی هستند

به گزارش قم خبر ، رضا حافظی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم از امام خمینی (ره) به عنوان بزرگ انقلابی فرهنگی بعد از ائمه اطهار (ع) یاد و اظهار کرد: ایشان به مردم آموختند که در برابر دشمنان باید از تمام قوا استفاده کرده و اقداماتشان را به صورت همه‌جانبه رصد کرد.

وی با اشاره به فعالیت‌های دشمن در عرصه جنگ‌ نرم اضافه کرد: دشمن برای براندازی نظام اسلامی از تمام توان خود استفاده می‌کند.

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) سرعت پیشرفت انقلاب اسلامی را مطلوب دانست و گفت: استکبار جهانی برای براندازی این نظام با یکدیگر متحد شده‌اند و فعالیت‌هایشان را با هدف ممانعت از پیشرفت نظام اسلامی انجام می‌دهند.

وی با اشاره به دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: حکومت اسلامی ایران در هر جایی که احساس نیاز باشد آگاه‌سازی خواهد کرد و جوامع از برکت انقلاب ایمان را سرلوحه امور خود قرار داده‌ و برای مقابله با استکبار به میدان آمده‌اند.

حافظی آزاداندیشی در کشورهای غربی و استقلال حکومتی برخی از کشورهای منطقه را از آرمان‌های مردم این کشورها دانست و تصریح کرد: حکومت اسلامی این آرمان‌ها را در میان مردم دنیا زنده کرده است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب با سرعت مناسبی به سمت گسترش فرهنگ اسلامی در دنیا در حال حرکت است، خاطرنشان کرد: دشمنان نیز با پیشرفت نظام فعالیت‌های خود را پیچیده‌تر کرده‌اند و برای گمراهی مردم از وسایل و ابزار بسیار پیشرفته‌ای استفاده می‌کنند.

حافظی افزود: راس همه انقلابیون مردم ایران اسلامی هستند و هدف اصلی جنگ نرم دشمن براندازی این نظام اسلامی بوده زیرا منشأ گسترش آموزه‌های انقلابی، ایران اسلامی است.

وی از شناسایی آسیب‌های ابزار جنگ نرم دشمن توسط متخصصان جنگ فرهنگی یاد کرد و افزود: این ابزارهای شناسایی شده نقطه کوچکی در صفحه سیاه دشمن است که این صفحه تاثیرات مخرب بسیاری برای مردم ایران خواهد داشت.

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) رهبر معظم انقلاب را چراغ هدایت ملت دانست و تصریح کرد: مقوله مدیریت فرهنگی مورد تاکید ایشان است و این مسئله برای مسئولان نظام، دانشگاهیان و متخصصان قابل ذکر بوده و این اقشار باید ناتوی فرهنگی را درک و به مردم معرفی کنند.

وی از بسیجیان به عنوان سکان‌داران مدیریت فرهنگی نام برد و ادامه داد: بسیجیان باید فعالیت‌های فرهنگی خود را با استفاده از آموزه‌های متخصصان این عرصه گسترش دهند.

حافظی با تاکید بر گسترش سبک زندگی اسلامی در جوامع مختلف اظهار کرد: در مقابله با دشمن باید با پیچیدگی به مقابله بپردازیم تا بتوانیم شاهد یک انقلاب فرهنگی در جوامع مختلف باشیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری