فرمانده قرارگاه عمار گفت: آمریکا طرح‌های شیطنت‌آمیز فراوانی دارد و خودشان اقرار می‌کنند که مقام معظم رهبری "با یک اشاره طرح‌های ما را به هم می‌ریزد" و از سوی دیگر نقش رهبری در تأمین امنیت بین‌المللی انکار نشدنی است.

به گزارش قم خبر ، حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب در گفت‌و‌گو با تسنیم ، با اشاره به نقش مقام معظم رهبری در حفظ ثبات، امنیت و پیشرفت کشور اظهار کرد: مقام معظم رهبری در امنیت و پیشرفت بین الملل نقش دارند و محدود به کشور ایران و منطقه نیستند.

فرمانده قرارگاه عمار تصریح کرد: آمریکا طرح‌های شیطنت آمیز فراوانی دارد و خودشان اقرار می‌کنند که مقام معظم رهبری "با یک اشاره برنامه و طرح‌های ما را به هم می‌ریزد".

استاد حوزه علمیه قم بیان کرد: انسان هنگامی که زندگی‌اش ناامن بشود کفر بر او مسلط می‌شود و در امنیت است که مردم به‌سمت عبودیت و خداوند می‌روند.

طائب عنوان کرد: نقش رهبر معظم انقلاب در هموار ساختن زندگی بشر و آماده شدن زمینه برای ظهور امام زمان(عج) برای همه روشن و بی‌بدیل است و در جهان بشریت حاضر ایشان دومی ندارد و استثنا هستند.

وی خاطرنشان کرد: همه کسانی که خواستار امنیت و آسایش هستند مدیون مدیریت رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند چون با وجود ایشان است که امنیت در کشور وجود دارد و نقش ایشان در امنیت بین الملل هم بر همگان واضح و روشن است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری