نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی در ایران، اقامه ارزش‌های والای دینی و آموزه‌های اهل‌بیت(ع) را مهم‌ترین وظیفه مسئولان دانست.

خبرگزاری فارس: اقامه ارزش‌های دینی مهم‌ترین وظیفه مسئولان است

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی دفتر مشاور وزیر کشور در امور روحانیت، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد شهرستانی در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین داود نمازی مشاور وزیر کشور در امور روحانیت، ائمه جمعه و جماعات با قدردانی از فعالیت‌های وزیر کشور اظهار کرد: در این مقطع تاریخی، خداوند فرصت گرانبهایی در اختیار مسئولان قرار داده که به ساحت مقدس دین خدمت کنند و به دنبال تحقق اهداف والای اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام باشند.

وی خطاب به حجت‌الاسلام نمازی گفت: شما قبل از اینکه مشاور وزیر باشید، یک چهره حوزوی و نماینده روحانیت محسوب می‌شوید، بنابراین باید از اساس مذهب و دین دفاع کنید.

نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران تصریح کرد: علما و بزرگان حوزه همواره دغدغه اقامه ارزش‌ها و تحقق اهداف والای اهل بیت علیهم‌السلام را دارند و از دولتمردان حکومت اسلامی انتظار می‌رود در همین مسیر گام بردارند.

در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین داود نمازی ضمن ابلاغ سلام دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی، گزارشی از فعالیت‌های چند ماهه دفتر مشاورت وزیر در امور روحانیت و ائمه جمعه و جماعات ارائه کرد.

وی به جایگاه ممتاز آیت‌الله سیستانی در مرجعیت دینی شیعه و تحولات کشور عراق اشاره و از حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی به عنوان بازوی توانمند معظم له در ایران یاد کرد.

مشاور وزیر کشور تاکید کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی عطیه‌ای است که خداوند به آیت‌الله سیستانی داده که با اخلاص و درایت و کرامت در مسیر اهداف مرجعیت دینی قدم بر می‌دارد و در مدیریت موسسات فرهنگی و دینی در ایران نقش‌آفرینی می‌‌کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری