کد خبر: 6287

«رجب طیب اردوغان» با ارسال پیامی به تهران، با اعلام خرسندی از عمل جراحی موفقیت‌آمیز رهبر معظم انقلاب، آرزو کرد که ایشان هرچه زودتر بهبودی کامل را به دست آورند. در همین حال رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر پاکستان نیز پیام‌های مشابهی به تهران ارسال کرده‌اند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهور جدید ترکیه روز سه‌شنبه با ارسال پیامی به تهران، آرزو کرده است که رهبر انقلاب هرچه سریعتر بهبودی کامل خود را بازیابد.

خبرگزاری آناتولی به نقل از منابعی در دفتر ریاست‌جمهوری ترکیه گزارش داده است که آقای اردوغان در این پیام از موفقیت‌آمیز بودن عمل جراحی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ابراز خرسندی کرده است.

روز سه‌شنبه همچنین «ممنون حسین» رئیس‌جمهور و «نواز شریف» نخست‌وزیر پاکستان طی پیام‌هایی برای رهبر انقلاب آرزوی بهبودی کامل کرده‌اند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی به دلیل عارضه پروستات صبح روز دوشنبه در یکی از بیمارستان‌های دولتی، تحت عمل جراحی قرار گرفتند که این عمل با موفقیت به پایان رسید.

پیش از این سید حسین نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان نیز در تماسی با آیت‌الله خامنه‌ای جویای احوال ایشان شده و ضمن اظهار خرسندی از وضعیت عمومی خوب حضرت رهبر انقلاب، از خداوند متعال بهبود سریعتر ایشان را مسئلت کرد. امیر کویت هم روز دوشنبه با ارسال پیامی ابراز امیدواری کرد که آیت‌الله خامنه‌ای هرچه سریعتر بهبودی و سلامت کامل خود را باز یابد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری