کد خبر: 6132

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در این انتخابات اگر چه اصولگرایان تفاوت دیدگاهایی داشتند اما برای تحقق اهداف کشور با یک رویکرد منسجم همراه با همدلی و در سایه هم همگرایی موفقیت خوبی را کسب کردند.

فاطمه آلیا در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به انتخابات شورای شهر تهرانف اظهار کرد: این انتخاب درست را به شهروندان تهرانی تبریک می گویم که انتخاباتی درست بر پایه مردم سالاری دینی انجام داده اند.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اهمیت نتیجه انتخابات، افزود: نتیجه انتخابات هرچه که باشد برای ما مطلوب است زیرا به انتخابات در ایران  بر پایه مردم سالاری دینی است که برای ملت ایران قابل تامل است.

 

وی با اشاره به پیروزی اصولگرایان، تصریح کرد: اصولگرایان صیانت کننده تفکر ناب اصولگرایی هستند که با انسجام و همدلی به موفقیت های چشمگیری نایل می شوند، امروز نیز یکی از آن روزهایی است که اصولگرایان به پیروزی رسیدند.

 

وی با اشاره به استیضاح وزارت علوم، عنوان کرد: وزیر علوم چون نتوانست رای موافق مراجع، علما و دانشگاهیان را کسب کند استیضاح شد و اتفاقی خوشایند در زمینه علمی و فرهنگی کشور به وجودآمد.

 

آلیا  با اشاره به رمز پیروزی اصولگرایان،تاکید کرد: در این انتخابات اگر چه اصولگرایان تفاوت دیدگاهایی داشتند اما برای تحقق اهداف کشور با یک رویکرد منسجم همراه با همدلی و در سایه هم همگرایی موفقیت خوبی را کسب کردند.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به فالیت های شورای شهر، گفت: ضرباهنگ شورای شهر تهران به سمت سیاسی کاری پیش رفته بود و از کارهای فرهنگی و ارزشی که انجام می شد چشم پوشی می کرد، موضع گیری ها سیاسی شده بود.

 

وی با اشاره به نخستین شورای اسلامی شهر تهران، بیان کرد: ما هنوز نخستین شورای شهر تهران را از یاد نبرده ایم و اگر شرایط به همان شکل ادامه پیدا می کردفضای خدمت رسانی در جامعه اسلامی مخدوش و آسیب دیده می شد.

آلیا با اشاره به وظایف شورای شهر، اظهار کرد: وظیفه اعضای شورا رسیدگی به فضای فرهنگی، اجتماعی و عمرانی شهر است و این هوشمندی اصولگرایان با انتخاب مدبرانه چمران سبب می شود تا بار دیگر به مسیر صحیح خدمت رسانی برگردیم و آسیب های اجتماعی تا حدودی رفع شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با توصیه به اصلاح طلبان، افزود: اصلاح طلبان باید بدانند که از هر چیز در زمان خود و در جایگاه ثابت آن استفاده کنند، بنابراین هر چیزی نباید بقه عنوان ابزار و خواستگاه رسیدن به اهداف در نظر گرفته شود.

وی با بیان پیام اصولگرایان از انتخاب چمران، تاکید کرد: این انتخاب انتخاب حاوی پیام جلوگیری از افراط و تفریط در جامعه عمومی است، زیرا پرهیز از افراط و تفریط سبب تحقق اهداف می شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری