کد خبر: 6113

آیت‌الله ممدوحی:

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: واقعه 17 شهریور پیام رشادت، نترسیدن، تحول و قدرت را به دنیا داد و مجموعه این پیام‌ها امروز شخصیت فوق‌العاده‌ای را برای ما درست کرده است.

خبرگزاری فارس: 17 شهریور واقعه‌ای شخصیت‌ساز برای انقلاب بود

به گزارش قم خبر ، آیت‌الله حسن ممدوحی در گفت‌وگو با فارس در قم با اشاره به واقعه 17 شهریور اظهار کرد: وقایعی که در پیروزی نظام جمهوری اسلامی به وجود آمد، هر اندازه هولناک‌تر و مهم‌تر بود پیام عمیق‌تر و بهتری داشت.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب زنده به پدیده‌ها است، بنابراین اسلام از هیچ پدیده‌ای نمی‌ترسد، اگرچه برخی رویدادها ممکن است دردآور باشد، ولی از آثار مطلوبی برخوردار است و عامل ضربه‌ناپذیری در طول تاریخ محسوب می‌شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: اگر دشمن ضربه‌ای ناآگاهانه به ما وارد کرد، این را باید بداند که ضربه ناگوارتر را خودش دریافت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: واقعه 17 شهریور پیام رشادت، نترسیدن، تحول و قدرت را به دنیا داده است و مجموعه این پیام‌ها امروز شخصیت فوق‌العاده‌ای برای ما درست کرده است که دشمن جرأت کمترین دخالتی را در آن ندارد.

ممدوحی عنوان کرد: اکنون مردم غزه و لبنان می‌توانند از این واقعه‌ها درس بگیرند، البته آنها از پدیده‌ها و رویدادهای کشور استفاده می‌کنند و در عمل و سخنرانی‌ها از این مقاومت‌ها بهره می‌برند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری