کد خبر: 6067

گروه تروریستی داعش ولادیمیر پوتین را تهدید و اعلام کرد که نظام وی را به دلیل حمایت از نظام سوریه سرنگون خواهد کرد و قفقاز و چچن را آزاد خواهد کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، این تهدیدها در یک فایل ویدئویی منتشر شده در یوتیوب مطرح شده است.


اعضای داعش که در کنترل بر فرودگاه نظامی الطبقه در سوریه مشارکت داشته‌اند، این فایل را منتشر کرده‌اند. افراد مسلح در این فایل بر روی یکی از جنگنده‌هایی که تحت کنترل خود درآورده‌اند، سوار شده‌اند.

یکی از اعضای گروه تروریستی داعش در این فایل ویدئویی می‌گوید: ولادیمیر پوتین، این پیام خطاب به توست، این همان جنگنده‌هایی است که تو برای بشار اسد، رییس جمهوری سوریه فرستادی و ما این جنگنده‌ها را به سوی تو خواهیم فرستاد، این مساله را به یاد داشته باش، ما چچن و قفقاز را کاملا آزاد خواهیم کرد.

یک فرد مسلح دیگر نیز در این فایل خطاب به پوتین اعلام کرده است: جایگاه تو به لرزه درآمده است و تو در آماج تهدیدها قرار گرفته‌ای و زمانی که ما به روسیه حمله کنیم، نظام تو سرنگون خواهد شد.

در همین راستا، دفتر دادستانی کل روسیه خواهان برداشتن این فایل ویدئویی از پایگاه یوتیوب و آغاز تحقیقات کیفری درخصوص این فایل شده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری