کد خبر: 6035

برنامه تلویزیونی «حذف و اضافه»، در یازدهمین قسمت خود با موضوع «سبک زندگی و ازدواج دانشجویی» با حضور کارشناسان ویژه به مسائلی از قبیل هنجارها و باورهای غلط فرهنگی در بحث سبک زندگی و همچنین مسائل و مشکلات معیشتی و اقتصادی در بحث ازدواج جوانان می‌پردازد.

به گزارش قم خبر ، برنامه تلویزیونی «حذف و اضافه»، در یازدهمین قسمت خود با موضوع «سبک زندگی و ازدواج دانشجویی» با حضور کارشناسان ویژه به مسائلی از قبیل هنجارها و باورهای غلط فرهنگی در بحث سبک زندگی و همچنین مسائل و مشکلات معیشتی و اقتصادی در بحث ازدواج جوانان می‌پردازد.

این برنامه پنج‌شنبه ۱۳ شهریور ماه رأس ساعت ۱۶:۳۰ به طور زنده از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.
میهمانان این قسمت از «حذف و اضافه» دکتر علی مطهری نماینده مجلس و عضو کمیسیون فرهنگی و دکتر امیرحسین بانکی‌پورفرد عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان، دکترای فلسفه و کلام اسلامی و متخصص امر ازدواج و خانواده هستند.

در این برنامه مباحثی از قبیل وام ازدواج دانشجویی، و مبلغ کم آن و همچنین مسائل مرتبط با حوزه مسکن جوانان از مسئولین ذی‌ربط در وزارت علوم و تحقیقات و وزارت ورزش و جوانان پیگیری خواهد شد.
برنامه تلویزیونی «حذف و اضافه» کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه سه سیما به مؤلفه‌های دانشگاه طراز انقلاب اسلامی و بررسی مسائل و مشکلات دانشجویان و دانشگاه‌ها می‌پردازد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری