کد خبر: 6010

یک مقام ارشد ارتش رژیم‌ صهیونیستی می‌گوید گروه تروریستی «جبهه ‌النصره» بعید است به زودی علیه اسرائیل دست به حمله بزند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، یک مقام ارشد ارتش رژیم‌صهیونیستی روز سه‌شنبه گفت بعید است که گروه تروریستی «جبهه‌النصره» که اکنون در نزدیکی بلندی‌های جولان حضور دارد، به این زودی‌ها علیه اسرائیل وارد عمل شود.

این مقام صهیونیست که خواسته نامش فاش نشود، به روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست» گفته است: «می‌بینیم که آن‌ها در طول مرز اسرائیل مستقر شده‌اند، اما فکر نمی‌کنم که آن‌ها بخواهند اسرائیل را هدف قرار دهند. فکر نمی‌کنم جبهه‌النصره الان منفعتی در حمله به ما داشته باشد.»

به گفته وی، این گروه تلاش خواهد کرد تا بر نبرد با ارتش سوریه و همچنین دیگر گروه‌های تروریستی فعال در سوریه، متمرکز شود. وی همچنین مدعی شده است که اکنون گذرگاه «قنیطره» در اختیار چندین گروه مخالف دولت سوریه است.

با این حال وی مدعی شد: «جبهه‌النصره اعلام کرده است که در حال جنگ با رژیم سوریه است. اما زمانی که این کار به پایان رسید، نوبت یهودیان است. ما داریم خود را برای این مسئله آماده می‌کنیم.»

در هفته گذشته در جریان درگیری‌ها میان ارتش سوریه و تروریست‌ها، چند بار خمپاره‌های گروه‌های تروریستی در مناطق تحت کنترل صهیونیست‌ها فرود آمده است. ارتش رژیم‌صهیونیستی به همین بهانه مواضع ارتش سوریه را هدف حملات توپخانه‌ای قرار داده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری