معاون سیاسی امنیتی استانداری قم گفت: تلاش‌ها و خدمات ارزنده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) مایه افتخار و مباهات استان قم است.

خبرگزاری فارس: تلاش‌های ارزنده سپاه قم مایه افتخار و مباهات است

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، حجت الاسلام علی بنایی ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس طی سخنانی با تبریک ایام دهه کرامت اظهار کرد: افتخار میزبانی حضرت معصومه(س) و زندگی در کشوری که امام رضا(ع) در آن قدم نهادند، افتخاری است بزرگ که در شرق جهان اسلام و در اختیار ایران اسلامی قرار دارد.

وی با اشاره به حماسه دفاع مقدس گفت: این ایام یادآور دورانی است که همه نیروهای مسلح اعم از سپاه، بسیج و ارتش به فرمان حضرت امام(ره) در صحنه دفاع حاضر شدند و با هشت سال مقاومت جانانه، صفحه نوینی را در دفتر مقاومت مردم ایران گشودند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم با بیان اینکه جنگ به ظاهر تمام شده است، افزود: جنگ همچنان ادامه دارد و گروهک تروریستی داعش به نیابت از رژیم منحوس اسرائیل در مرزهای لبنان، سوریه و عراق می‌جنگد.

وی ادامه داد: در حقیقت شکستی که استکبار جهانی در مرزهای ایران اسلامی متحمل شد، به سبب جانفشانی‌ها و رشادت‌های دلیرمردان عرصه پیکار به هزاران کیلومتر در فراسوی مرزها رفت.

بنایی با بیان این نکته که با وجود گذشت سال‌ها از دوران جنگ هنوز هم این دشمنی‌ها ادامه دارد، اظهار کرد: دشمنی‌های امروز دشمنان اسلام بدین معنی است که جنگ آنها بر سر آب و خاک نبود بلکه با اصل نظام و انقلاب اسلامی و نظام نوینی که حضرت امام(ره) پایه‌گذار آن بودند، جنگ داشته و دارند.

وی افزود: دشمنان به خیال باطل خود قصد دارند ندای بیداری را که از سوی انقلاب اسلامی در جهان گسترش یافته و روز به روز مخاطبان بیشتری را به خود جلب می‌کند، خاموش کنند.

رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان قم با اشاره به برنامه‌های این هفته گفت: همه ما وظیفه داریم یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داشته و افتخارات و حماسه دوران دفاع مقدس را ثبت کرده و به نسل‌های آینده منتقل کنیم.

وی با بیان اینکه رهروی راه شهدا و همراهی با قافله شهادت مستلزم فروزان نگاه داشتن راه و هدف شهیدان بزرگوار است، ابراز کرد: شهدا از هر قشر و گروهی باشند، در چشم ملت بزرگوار ایران اسلامی عزیزند و باید این موضوع را به نسل آینده تبیین کنیم که امنیت و سرافرازی امروز جامعه اسلامی مرهون و مدیون خون شهدا و تلاش‌های ایثارگران در دوران دفاع مقدس است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم با تقدیر از خدمات ارزشمند مجموعه سپاه استان قم گفت: خدمات و تلاش‌های بی‌وقفه و ارزشمند سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) به ویژه در حوزه برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مایه افتخار و مباهات استان است.

وی در پایان خطاب به کمیته‌های هشت گانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس تاکید کرد: کمیته‌ها بدون رقابت و تزاحم، با هم‌افزایی و هم‌پوشانی نهایت تلاش خود را در برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم مربوط به هفته دفاع مقدس انجام دهند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری