کد خبر: 5872

جانشین فرمانده کل ارتش گفت: امروز دشمن به این نتیجه رسیده است که هزینه تجاوز به آسمان ایران برایشان سنگین خواهد بود. وی در این مراسم در سخنانی با اشاره به آمادگی کامل پدافند هوایی، گفت: پدافند حتی یک شب و یا یک روز هم در حالت غیرآماده نبوده است.

به گزارش قم خبر به نقل از شبکه خبر، مراسم صبحگاه مشترک ارتش به مناسبت دهم شهریور ماه روز پدافند هوایی با حضور امیر سید عبدالرحیم موسوی، جانشین فرمانده کل ارتش و فرزاد اسماعیلی، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) ، برگزار شد.

جانشین فرمانده کل ارتش، در این مراسم در سخنانی با اشاره به آمادگی کامل پدافند هوایی، گفت: پدافند حتی یک شب و یا یک روز هم در حالت غیرآماده نبوده است.

وی همچنین به مقابله با تجاوزات هوایی اخیر هواپیماهای بدون سرنشین به آسمان کشور اشاره و تاکید کرد: این نشاندن و یا انهدام پهپادهای متجاوز، نشانه آمادگی کامل پدافند هوایی است و امروز که ۶ سال از تشکیل قرارگاه مستقل پدافند هوایی می گذرد، با وجود همه تحریم‌ها، با تکیه بر توان داخلی، انواع تجهیزات ازجمله رادارهای راهبردی که قادر است تحرکات دشمن را آن سوی مرزها رصد کند، ساخته شده و دشمن به این نتیجه رسیده است که هزینه تجاوز به آسمان ایران برایشان سنگین خواهد بود.

موسوی، در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت مقاومت در جهان اسلام اشاره و تصریح کرد: قدرت مقاومت همان است که مردم آمرلی عراق با آن اسم خود را در تاریخ ثبت کردند و ما بزودی شاهد پیروزی آنها خواهیم بود.

جانشین فرمانده ارتش، افزود: در تاریخ سراغ نداریم که ملتی با تسلیم توانسته باشد آرمان ها و ارزش های خود را حفظ کند.

در این مراسم پس از سخنرانی امیر موسوی، یگان های نمونه حاضر در میدان از مقابل جایگاه رژه رفتند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری