کد خبر: 5762

وزیر ارتباطات گفت سه‌شنبه گذشته برای پاسخ به نمایندگان مجلس به کمیسیون فرهنگی رفتم و طبق روال عادی، عده‌ای از پاسخ‌های من قانع و عده‌ای هم نشدند.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، محمود واعظی وزیر ارتباطات در حاشیه مراسم هفته فناوری اطلاعات پارسی زبانان در ارتباط با زمزمه‌های استیضاحش از سوی نمایندگان مجلس گفت: سه‌شنبه گذشته به کمیسیون فرهنگی رفتم و پاسخگوی سوالات نمایندگان مجلس بودم.

وی درباره چگونگی جلسه گفت: طبیعی است که یکسری از نمایندگان با پاسخ‌هایم قانع شوند و عده‌ای دیگر هم خیر؛ برای این موضوع هم ساز و کاری در مجلس وجود دارد.

واعظی در پاسخ به این سوال که طرح چنین موضوعاتی از سوی نمایندگان و مخالفت با افزایش پهنای باند خلاف ماده ۴۶ برنامه پنجم توسعه که در آن ایران باید به جایگاه دومی در منطقه رسیده باشد، نیست؟، گفت: روحیه‌ام این نیست وارد حاشیه شوم و علاقمندم بتوانیم عقب افتادگی در زیرساخت ICT کشور را با لحاظ کردن مسائل اخلاقی، فرهنگی و امنیتی به سرعت پیش بریم تا هم زیرساخت‌های کشور و هم دولت الکترونیک سریع‌تر فراهم شود.

او افزود: از هر چیز مهم‌تر هم اینکه باید شبکه ملی اطلاعات را که نیازمندی و مطالبه مردم است، تا پایان سال ۹۴ راه‌اندازی کنیم.

وزیر ارتباطات در پایان گفت: مجلس ۲۹۰ نماینده دارد که نظرات‌شان با هم یکی نیست و ما هم ۱۸ وزیر هستیم که اگر قرار باشد هر روز به سوالات آنان پاسخ دهیم، به کارمان نمی‌رسیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری