کد خبر: 5753

عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص انتخابات هییت رییسه شورا گفت: چمران پشتوانه تمام اصولگرایان را دارد و انتخابات شهردار نیز نشان داد که ۱۷ رای در سبد اصولگرایان جای دارد که شانش بالاتری برای انتخاب شدن به وی می‌دهد.

به گزارش قم خبر ؛ محسن پیرهادی در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو» با اشاره به بحث انتخابات هیات رییسه شورا گفت: ارزیابی عملکرد هییت ریسه در سال گذشته با توجه به افزایش تعداد اعضا و همچنین کمیسیون ها تا حدودی قابل قبول بود اما انتخابات شهردار نشان داد اصولگرایان حداقل ۱۷ رای را با خود دارند.

عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: انتخابات هییت ریسه حساسیت انتخاب شهردار را ندارد و به همین دلیل ما از همه ظرفیت اصولگرایان استفاده نکردیم اما تجربه ۸ ساله و شخصیت چمران این شانس بالاتری را به خود اختصاص می دهد.

وی افزود: سعی و تلاش این است که انتخابات هییت رییسه در آرامش برگزار شود و به نظر نمی رسد دغدغه و چالشی در این رابطه وجود داشته باشد.

عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران خاطر نشان کرد: چمران پشتوانه تمام اصولگرایان و حتی اصلاحطلبان را دارد و شانش بالاتری برای انتخاب شدن دارد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری