کد خبر: 5693

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه چهار فرزند دارد،برنامه‌های بسیج در حمایت از سیاست‌های جمعیتی را تشریح کرد و گفت:کسی که با جریان انقلاب و مردم هست و دلش برای کشور می‌سوزد،حتماً به همان نتیجه جمعیتی که ولایت رسیده است،می‌رسد.

به گزارش قم خبر ؛ سردار محمدرضا نقدی در گفت‌وگو با تسنیم، در تشریح اقدامات سازمان بسیج مستضعفین درباره مباحث جمعیتی که از دغدغه‌های مهم رهبری به حساب می‌آید، اظهار داشت: اول آگاهی رساندن به مردم، زیرا مهمترین مشکلی که الان ما داریم، ترویج سبک زندگی غربی توسط شبکه‌های ماهواره‌ای و شبکه‌های اینترنتی هست که روی برخی از بخش‌های جامعه اثرگذار شده است و این مهمترین مانع درست شدن مسیر تراز جمعیت است.

سبک زندگی ایرانیان باید بر مدار اسلام ارتقا یابد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: بنابراین نسبت به این جریان منفی و مخربی که در جامعه هست باید به مردم آگاهی سازی شود تا بتوانند سبک زندگی خود را بر مدار اسلام ارتقا دهند.

سردار نقدی:کسی که با جریان انقلاب و مردم هست و دلش برای کشور می‌سوزد،به همان نتیجه‌ای که ولایت در سیاست‌های جمعیتی رسیده است،می‌رسد.

وی در پاسخ به این پرسش که متاسفانه برخی‌ها در کشور مباحث جمعیتی را جدی نگرفته اند و در بعضی مواقع نیز با تصویب قوانینی خاص به نوعی در این زمینه سنگ اندازی می‌کنند، بسیج برای آنها چه پیامی دارد؟ عنوان کرد: این برخی‌ها اطلاعاتشان کم است، اگر اطلاعاتشان را افزایش دهند و بررسی‌های عمیق علمی انجام دهند، حتما نظرشان اصلاح می‌شود مگر اینکه دشمن باشند، کسی که با جریان انقلاب و مردم هست و دلش برای کشور می‌سوزد، حتماً به همان نتیجه‌ای که ولایت در مبحث سیاست‌های جمعیتی رسیده است، می‌رسد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به اینکه چند فرزند دارد، عنوان کرد: ۴ فرزند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری