امام جمعه قم گفت: دعا می‌کنیم مسئولان و ملت ایران به همه آرزوهای مقدس و نورانی خود برسند و در خدمت‌رسانی به نظام جمهوری اسلامی موفق‌تر باشند

خبرگزاری فارس: دعا می‌کنم مسئولان در خدمت‌رسانی به مردم موفق‌تر باشند

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، آیت‌‌الله سید محمد سعیدی صبح امروز در مراسم افتتاحیه جشن‌های دهه کرامت در حرم حضرت معصومه(س) اظهار کرد: افتخار ما این است که در نظامی زندگی می‌کنیم که ولایت در جان مسئولان و ملت نفوذ کرده است.

وی افزود: قم همواره دارای سابقه ولایی در طول تاریخ بوده و اولاد و فرزندان اهل بیت(ع) همیشه به این شهر می‌آمدند و در اینجا زندگی می‌کردند.

امام جمعه قم با بیان اینکه به برکت حضور حضرت معصومه(س)، قم دارای حوزه علمیه و مرجعیت شیعه شد گفت: همین مسئله قم را به خاستگاه انقلاب تبدیل کرد و امام راحل از قم برخاست و ندای انقلاب را به جهانیان رساند.

وی ادامه داد: با استقرار نظام جمهوری اسلامی، ثمرات و اهدافی که شیعیان در طول تاریخ به دنبال آن بودند تا حدی تحقق یافت و امیدواریم این روند همچنان ادامه یابد.

سعیدی در بخش دیگری از سخنان خود به هفته دولت اشاره کرد و افزود: امیدواریم تقارن دهه کرامت و هفته دولت، توانمندی و توفیق همه مدیران و مسئولان را برای خدمت‌رسانی بیشتر کند.

تولیت آستان مقدس فاطمه معصومه(س) خاطرنشان کرد: دعا می‌کنیم رهبر معظم انقلاب، مسئولان و ملت ایران به همه آرزوهای مقدس و نورانی خود برسند و در خدمت‌رسانی به نظام جمهوری اسلامی موفق‌تر باشند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری