سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: فرمانده نیروی هوافضای سپاه در جلسه امروز هیئت رئیسه این کمیسیون گفت که سیستم پدافندی کشورمان امروز به میزانی از اقتدار رسیده که امنیت را تضمین می‌کند.

به گزارش قم خبر ، سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به جلسه امروز هیئت رئیسه این کمیسیون گفت: جلسه هیئت رئیسه این کمیسیون امروز پیش از جلسه علنی و با حضور تمامی اعضای هیئت رئیسه کمیسیون برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه امیر فرزاد اسماعیلی، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) ارتش و سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور داشتند و در مورد کمیت و کیفیت سرنگونی پهپاد متعلق به رژیم صهیونیستی در نطنز بحث و تبادل نظر شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه در این جلسه، اعضای هیئت رئیسه کمیسیون مراتب تقدیر خود را به دلیل موفقیت سیستم دفاعی و پدافندی کشورمان در سرنگونی پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی به مسئولان نیروی هوایی سپاه و قرارگاه خاتم‌الانبیا اعلام کردند، افزود: در بخش دیگری از این جلسه همچنین، اعضای هیئت رئیسه کمیسیون از برگزاری نمایشگاه صنایع هوایی کشور توسط هوا فضای سپاه نیز تقدیر کردند.

نقوی‌حسینی خاطر نشان کرد: در این جلسه فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت که آسمان ایران، یکی از امن‌ترین آسمان‌ها در میان کشورهای خاورمیانه است، به طوری که سیستم پدافندی کشورمان امروز به میزانی از اقتدار رسیده که امنیت را تضمین می‌کند و از ورود هرگونه هواپیماها و پروازهای تهاجمی، جاسوسی و بدون مجوز حراست و حفاظت می‌کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری