کد خبر: 5401

معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن اشاره به مشارکت وزارت اقتصاد، بانک مرکزی و معاونت برنامه ریزی در تدوین برنامه ششم، گفت: تمام افرادی که سابقه برنامه نویسی در کشور دارند در تدوین این برنامه مشارکت می کنند.

به گزارش قم خبر ؛ شاپور محمدی در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این پرسش که چه افرادی در کارگروه تدوین برنامه ششم حضور دارند؟ اظهار داشت: تیم برنامه ششم از همه دستگاه ها هستند اما مسئولان و کارشناسان وزارت اقتصاد، معاونت برنامه ریزی و بانک مرکزی جز نفرات اصلی هستند.

معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن اشاره به اینکه محوریت با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی است، گفت: وزارت اقتصاد البته در تدوین سیاست های برنامه ششم مشارکت فعال دارد و به همین خاطر به دستور وزیر اقتصاد ستاد مشارکت در تدوین برنامه ششم در این وزارت خانه تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه وزارت اقتصاد جزو همراه ترین دستگاه های مشارکت کننده در تدوین برنامه ششم است، تصریح کرد: از چهره های حقیقی نیز مشاورانی که از سوی آقای دکتر نوبخت حکم گرفته اند در جلسات تدوین برنامه ششم حضور پیدا می کنند.

محمدی ضمن اشاره به اینکه افراد شاخصی در تدوین برنامه ششم نقش دارند، گفت: آقای کردبچه و سایر افرادی که سابقه برنامه ریزی در کشور دارند در این جلسات شرکت می کنند.

معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین به ارائه توضیحاتی درباره روند واگذاری ها پرداخت و ضمن تأکید براینکه واگذاری ها نسبت به اهداف تعیین شده در یک سال گذشته بسیار موفق عمل کرده است، گفت: روند واگذاری ها کند نبوده است و آمارها این موضوع را تایید می کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری