کد خبر: 4963

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: سیاست های این سازمان درخصوص دوره های آموزش موسیقی تغییر نکرده است.

به گزارش قم خبر ، حجت الاسلام شهاب مرادی در گفتگو با مهر و در پاسخ به این سوال که آیا تذکری از شهردار تهران مبنی بر دوره‌های موسیقی فرهنگسراها دریافت کرده است، گفت: تاکنون هیچ تذکری مبنی بر این موضوع از شهردار تهران نگرفته ایم و سیاست های ما در بحث آموزش موسیقی همان چیزی است که پیش از این اعلام شده و تغییری در آن رخ نمی دهد.


عبدالحسین مختاباد در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها مدعی شده بود که شهردار تهران درخصوص آموزش دوره های موسیقی به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تذکر داده است و تعطیلی کلاس‌های موسیقی در فرهنگسراها قطعا منتفی است.

پیش از این نیز امیر عبدالحسینی معاون هنری این سازمان در گفتگو با خبرنگار مهر با انتقاد از انتشار خبرهای نادرست درباره موضوع آموزش موسیقی در فرهنگسراهای پایتخت گفت: رویکرد جدید مدیریت موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تخصصی و نظام‌مند کردن فعالیت‌های موسیقایی است و ارائه آموزش‌های حداقلی تنها منجر به اتلاف وقت هنرجویان و علاقه‌مندان موسیقی می‌شود.

وی با اشاره به برداشتن گام‌های عملی و مهم به سمت حرفه‌ای شدن فعالیت‌های موسیقایی در سازمان فرهنگی هنری افزود: افراد آماتور در فضای حرفه‌ای دچار محدودیت می‌شوند و شرایط را برنمی‌تابند اما قطعا اهالی هنر از این اتفاق خرسند خواهند شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری