نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: فرجی دانا از فرصت ۴ ماهه مجلس شورای اسلامی برای جبران اشتباهات خود بهره نبرد بنابراین در روز چهارشنبه این هفته جلسه استیضاح وی برگزار می شود.

به گزارش قم خبر ، نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: از وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از قانون گذاری، نظارت، سوال، تذکر و استیضاح وزیران است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با وجودی که تعدادی از نمایندگان مجلس به عملکرد آقای فرجی دانا، وزیر علوم دولت یازدهم، اعتراض داشتند، اما آقای علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پا درمیانی کرده و مانع از استیضاح وی شد و در این رابطه حتی فرصت ۴ ماهه به آقای فرجی دانا داد که برخی اشتباهات خود را جبران کند اما وزیر علوم از این فرصت چند ماهه استفاده نکرد.

قاضی‌پور گفت: برای مثال چرا باید رئیس دانشگاه ارومیه از سوی رئیس دفتر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری انتخاب می شد؟ بنابراین برخی از اشتباهات فرجی دانا سبب استیضاح وی در روز چهارشنبه توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی می شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: من به عنوان نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را امضا نکرده ام.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری