استاندار قم به اتفاق شماری از مدیران استان، از هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد و متالوژی اصفهان بازدید کرد.

خبرگزاری فارس: بازدید مدیران قم از نمایشگاه بین‌المللی فولاد و متالوژی اصفهان
به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی استانداری قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش در حاشیه این بازدید با اشاره به سفر مسئولین استان قم به اصفهان گفت: هدف از این سفر و بازدید از این نمایشگاه، رایزنی با سرمایه‌گذاران استان اصفهان برای سرمایه‌گذاری در صنعت فولاد قم و استفاده از تجربیات این استان است.

وی با اشاره به اینکه صنعتگران استان قم بسیار مایلند تا از تجربیات صنعتی استان اصفهان به‌ویژه در بحث فولاد و متخصصان این بخش استفاده کنند، بیان کرد: یکی از شهرک‌های صنعتی استان قم به صنعت فولاد اختصاص یافته که ظرفیت پذیرش واحدهای فعال در این زمینه را دارد.

استاندار قم ادامه داد: چنانچه برآورد ما پس از مشاوره با استان اصفهان در ارتباط با صرفه اقتصادی و کم‌آب‌بر بودن واحدهای جدید فولادی مثبت باشد، می‌توان از این فضا برای توسعه هرچه بیشتر این صنعت در استان قم بهره‌مند شد.

وی با اشاره به موقعیت ژئوپولیتیکی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان تصریح کرد: بندر خشک و منطقه صنعتی سلفچگان دارای خط لوله گاز، آب و نفت است و از نظر محور جاده‌های مواصلاتی از موقعیت منحصربه‌فردی برخوردار است؛ بنابراین می‌توان از این فرصت برای جذب سرمایه‌گذاری‌ها استفاده کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری