کد خبر: 4792

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: در مورد چگونگی فعالیت حزب اعتماد ملی تاکنون چندین جلسه داشته‌ایم و نظرات مختلفی نیز مطرح شده است اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم و قرار است در جلسات آینده جمع‌بندی بشود.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس رسول منتجب‌نیا قائم‌مقام حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با روزنامه مردم‌سالاری در مورد آغاز به کار دوباره حزب متبوعش اظهار داشت: در اینکه حزب ما باید تا زمانی که وجود دارد و قانونی است به فعالیت خودش ادامه دهد تردیدی نیست و در دولت آقای روحانی نیز برخلاف دولت گذشته اصرار دارند که ما فعالیت داشتیم.

وی با بیان اینکه یکی از مسائل ما این بود که در غیاب دبیر‌کل‌مان حزب را فعال کنیم گفت: این تردید در خیلی از دوستان ما بود که نکند آقای کروبی به فعالیت حزب تمایلی نداشته باشد اما وقتی آقای کروبی پیغام داده‌اند که من موافق هستم حزب را فعال کنیم و حتی در شورای هماهگنی جبهه اصلاحات حضور فعال داشته باشید قائدتاً دیگر جای تردیدی برای کسی باقی نمی‌ماند.

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی تاکید کرد: برخی از دوستان در روش کار بحث دارند که ما چگونه حزب را فعال کنیم و در نحوه فعالیت و روشی که اتخاذ می‌شود در حال بحث و گفت‌وگو هستند. تاکنون چندین جلسه داشته‌ایم و نظرات مختلفی نیز مطرح شده است اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم و قرار است در جلسات آینده جمع‌بندی بشود

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری