کد خبر: 4183

این روزهای آخر تنها به تصاویر دو فرزند شهیدش می نگریست.بر لبان پیرمرد همان لبخند گرم و همیشگی که خستگی را از تن رزمندگان در جبهه ها به در می کرد مهمان بود.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، گویی این لحظه های آخر به سال های عزت و افتخار و خاطرات زیبای روزهای مقاومت دل بسته بود و از این دنیا جدا بود.روی لبان پیرمرد مهربان واژه زیبای "السلام علیک یا ابا عبدالله" تکرار می شد و سرانجام وی پس از آفرینش سال ها عشق, ایثار, مقاومت و تحمل رنج جانبازی دعوت حق را برای عروج در کنار فرزندان شهیدش لبیک گفت.

مرحوم "حاج علی بحیرایی" جانباز صبور دفاع مقدس و پدر بزرگوار شهیدان "سید عطا الله بحیرایی" و "سید حسن بحیرایی" پس از تحمل سال ها رنج جانبازی شامگاه شب گذشته به لقاء الله پیوست و امروز بر دوش مردم قدر شناس و شهید پرور استان البرز تشییع و در امامزاده طاهر در کنار قبور مطهر فرزندان شهیدش آرام گرفت.

پیکر پاک پدر شهیدان بحیرایی امروز از مقابل مسجد امام حسن مجتبی (ع) دهقان ویلا و با حضورخانواده های معظم شهدا، رزمندگان و جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و خیل عظیم مردم کرج تشییع و در امامزاده طاهر (ع) مهرشهر کرج به خاک سپرده شد.

وی از اسوه های مقاومت و ایثار استان البرز و از سرآمدان ترغیب جوانان به حضور در جبهه های حق علیه باطل در هشت سال دفاع مقدس بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری