مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور در پاسخ به اینکه برخی رسانه‌ها به دنبال این هستند که رئیس‌جمهور به عنوان خطیب نماز جمعه تهران حضور یابد، گفت: مهم‌ترین وظیفه رئیس‌جمهور مسئولیت اجرایی است.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، محمدرضا صادق دقایقی پیش در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: توقع این است که خبرنگاران آیینه تمام نما باشند و دولت تدبیر و امید در این زمینه از نقد سازنده استقبال می‌کند.

وی افزود: حضور خبرنگاران در همه‌جای دنیا برای آگاهی‌رسانی مطلوب به مردم یک امر مطلوب و پسندیده است.

صادق بر ضرورت تقویت رسانه‌های کشور تاکید کرد و افزود: باید از همه ظرفیت‌ها از جمله فضای مجازی، صفحه‌های اجتماعی، رسانه‌های مکتوب و ... به نحو مطلوب برای بیان حقایق کشورهای مختلف از جمله کشور ایران استفاده کرد.

مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور گفت: دولت به دنبال این است که رسانه‌های کشور را تقویت کند و این به معنای این نیست که رسانه‌ها را به سمتی بکشد که مبلغ سیاست‌های دولت باشد.

وی با اشاره به بیمه خبرنگاران اظهار کرد: بنده خودم جزء کسانی هستم که معتقدم تمام کسانی که صاحب امتیاز هستند باید حق بیمه خبرنگارانشان را پرداخت کنند.

صادق تاکید کرد: دولت در حال برسی است و احتمالا به زودی برای خبرنگارانی که بیمه هستند بیمه تکمیلی در نظر بگیرد.

مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور گفت: رکود نشریات به دلایل مالی را قبول دارم ولی دلایل مالی تنها دلیل این امر نیستند.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس مبی بر اینکه برخی رسانه‌های جریان اصلاحات به دنبال این هستند که رئیس‌جمهور به عنوان خطیب نماز جمعه تهران حضور یابد، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین وظیفه رئیس‌جمهور مسئولیت اجرایی او است و من خیلی ضرورتی نمی‌بینم که بخواهم در این زمینه پاسخی داشته باشم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری