کد خبر: 4131

روز گذشته یک گردشگر سعودی خودروی "رنج روور "خود را که با پوششی از طلا مزین شده است، وارد لندن کرد.

به گزارش قم خبر العالم به نقل از "دیلی میل"، در پایان ماه مبارک رمضان، فصل سفرهای گردشگران عرب حوزه خلیج فارس با خودروهای بسیار گران قیمت شان به لندن آغاز شده است. روز گذشته یک گردشگر سعودی با خودروی رنج روور "طلایی" خود که قیمت آن بالغ بر ۱۵۰ هزار پوند است، وارد لندن شد.

مالک این خودرو آن را با هواپیما به انگلستان آورده است و این خودرو در مقابل هتل بسیار گران قیمت "ولزلی" در منطقه "نایتسبریج" لندن پارک شده است. سفرهای پرهزینه گردشگران عرب در حالی صورت می گیرد که شمار فقرا در کشور ثروتمندی چون عربستان در سال های اخیر رو به افزایش بوده است.

رژه گردشگران عرب با ابر خودروهای لامبورگینی، فراری، بوگاتی و ... و همچنین رانندگی بد آنها و سر و صدای بالای این خودروها هر ساله در این فصل مشکلاتی را برای شهروندان غرب لندنی ایجاد می کند و باعث شکایت آنها می شود.

از سوی دیگر منطقه نایتسبریج در واقع محل حضور شهروندان و گردشگرانی شده که برای عکس گرفتن از این خودروها در این مناطق حضور می یابند.

گردشگران که عمدتا از عربستان، کویت ، قطر و امارات هستند، می کوشند برای به نمایش گذاشتن گرانترین خودرو با یکدیگر رقابت کنند.

کارشناسان انگلیسی می گویند بیمه هر یک از این خودروها در لندن گاهی به ۵۰ هزار پوند در سال می رسد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری