رییس اتحادیه آش، حلیم، کباب و غذاهای سنتی تهران از تخلف حدود 2800 واحد غیرمجاز آش و حلیم در ماه مبارک رمضان امسال خبر داد و گفت: از این 2800 موارد حدود 200مورد به پلمپ منجر شد.

به گزارش قم خبر به نقل از ايسنا ، حسین محمدی رییس اتحادیه آش، حلیم، کباب و غذاهای سنتی تهران، با بیان این که به واحدهای متخلف اخطار داده و از آن‌ها تعهد گرفتیم گفت: بیشترین آمار تخلف مربوط به ساندویچی ها بود و در آمار واحدهای پلمپ شده مکانیکی و قالیشویی نیز وجود داشتند.


وی افزود: واحدهایی مثل چلوکبابی‌ها، رستوران‌ها، آهنگری‌ها، روزنامه فروشی ‌ها، کت و شلواری‌ها ، آبمیوه فروشان و کله‌پزان اقدام به فروش آش و حلیم کردند که کار آن‌ها غیرقانونی بوده و با آن‌ها برخورد شد.

محمدی با بیان اینکه اماکن، تعزیرات، وزارت بهداشت و بازرسان شواری اصناف با هماهنگی کامل با تمام واحدهای غیرمجاز آش و حلیم برخورد کردند گفت: با هماهنگی های صورت گرفته امسال برخوردهای جدی و شدیدتری با واحدهای غیر مجاز فروش آش و حلیم صورت گرفت.

به گفته او آبمیوه و بستنی فروشی‌ها، میوه‌فروشان، ساعت‌سازی‌ها، سوپرمارکت‌ها و تهیه غذاهای ایرانی از دیگر واحدهای غیر مجازی بودند که در کنار برخی پیتزا و ساندویچ‌فروشی‌ها اقدام به عرضه آش و حلیم کردند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری