نرم‌افزار «مشروح مذاکرات مجلس خبرگان رهبری» به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و به سفارش کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در قم تولید و عرضه شد.

خبرگزاری فارس: نرم‌افزار «مشروح مذاکرات مجلس خبرگان» عرضه شد

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، نرم‌افزار «مشروح مذاکرات مجلس خبرگان رهبری» به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی شامل چند بخش مشروح مذاکرات بازنگری قانون اساسی 1368، فایل تصویری مجلد چهارم مذاکرات بازنگری، فایل تصویری قانون اساسی مصوب سال 1358 با تأیید امام راحل و اعضای مجلس خبرگان، متن قانون اساسی مصوب سال 1368 و فایل تصویری مبانی و مستندات قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.

کار با این نرم‌افزار به دلیل امکان جست‌وجو در متن، برای کارپردازان آسان بوده و امکاناتی مانند ارتباط منطقی میان واژگان و متن کتب از طریق فهرست کلمات و جست و جوی عبارات، ارائه امکانات فنی برای انجام پژوهش‌های موضوعی در کتب، جست‌وجو به‌وسیله علائم عمومی و استفاده از قابلیت فهرست سازی را در اختیار کاربران می‌گذارد.

دستیابی آسان و سریع به متن، فصول و ابواب کتب از طریق فهرست درختی، پژوهش در متن از طریق فهرست درختی و گزینشی، امکان یادداشت برداری، گزینش متن، ویرایش و چاپ مطالب موردنظر ارتباط لغت‌نامه با متن کتب برنامه از دیگر امکانات این نرم‌افزار است.

این نرم‌افزار به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی با موضوع حقوق، قابلیت نصب بر روی سیستم عامل ویندوز را دارد و به سفارش کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در قم تولید و عرضه شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری