رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار جنایات وهابیت را وحشیانه خواند و بیان کرد: دستگاه‌های جاسوسی صهیونیسم پشتیبان جریان وهابیت هستند و اهداف پلید بسیاری را دنبال می‌کنند.

خبرگزاری فارس: دستگاه‌های جاسوسی صهیونیسم پشتیبان جریان وهابیت هستند
به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام مهدی طائب در پنجمین یادواره 128 شهید منطقه دروازه ری قم که دوشنبه شب در مسجد حضرت ولی عصر (عج) این منطقه برگزار شد، اظهار کرد: راه شهدا روشن و برای هدایت همگان است و اگر فردی ادعا کند که از این راه آگاهی ندارد، در غفلت به سر می‌برد.

وی ادامه داد: متاسفانه امروزه نیز برخی افراد در جامعه اسلامی خود را اهل آخرت می‌دانند و دارای افکار جاهلانه‌ای هستند، زیرا راه شهدا را هرگز قبول ندارند.

این استاد حوزه علمیه با بیان آیه‌ای از قرآن کریم گفت: این کتاب آسمانی آیات روشن و هدایتگری را برای انسان در نظر گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این آیات راه حق را برای انسان مشخص کرده‌ است، ابراز کرد: رسیدن به جایگاه‌های والای معنوی بدون توسل به آموزه‌ها و رهنمودهای شهدا، میسر نخواهد بود.

طائب اضافه کرد: شهید محمدرضا شفیعی که پس از گذشت سال‌های طولانی و اقدامات گوناگون دشمن، پیکرش سالم به ایران اسلامی بازگشت نمونه‌ای از قدرت‌نمایی خداوند به واسطه شهداست.

وی با بیان بخشی از داستان زندگی این شهید بزرگوار یادآور شد: شهید شفیعی به امام حسین (ع)‌ و زیارت عاشورای آن حضرت توجه خاصی داشت.

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار تعریف مرده را کسی که نمی‌تواند با دنیای مادی رابطه برقرار کند دانست و متذکر شد: شهدا با دنیای مادی رابطه دارند و برکت‌های آنها در جامعه اسلامی دیده می‌شود. پس این امر نشان‌ می‌دهد این افراد زنده‌اند و نزد پروردگار متعال روزی می‌گیرند.

وی پیروزی مردم در برابر رژیم شاهنشاهی را یک معجزه الهی دانست و تصریح کرد: آمار رأی مردم به جمهوری اسلامی، معجزه دیگری است که از پیروزی در برابر رژیم شاهنشاهی با ارزش‌تر بوده است.

طائب جنایات وهابیت را وحشیانه خواند و بیان کرد: دستگاه‌های جاسوسی صهیونیسم پشتیبان جریان وهابیت هستند و اهداف پلید بسیاری را دنبال می‌کنند.

وی تصریح کرد: مسئولین نظام اسلامی باید با نگاه امام زمانی به مقابله با مشکلات جامعه بپردازند و حتی لحظه‌‌ای به توانایی‌های آمریکا توجه نکنند، زیرا این کشور ظالم هیچ جایگاهی در میان مسلمانان ندارد.

این استاد حوزه در پایان عنوان کرد: افرادی که از ایمان و تقوای بالایی برخوردار باشند در مقابله با مشکلات فقط از خداوند تبارک و تعالی یاری می‌گیرند و اقدامات خود را بر اساس رضایت او انجام می‌دهند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری