یکی از استیضاح‌کنندگان وزیر علوم گفت: علی‌رغم فرصت یک ماهه اقدام خاصی از سوی وزیر علوم برای رفع دغدغه‌ها صورت نگرفته و در نتیجه باید تصمیم نمایندگان مبنی بر استیضاح وزیر دنبال شود.

به گزارش قم خبر ، حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی و یکی از استیضاح‌کنندگان وزیر علوم در گفت‌و گو با فارس گفت: علی‌رغم فرصت یک ماهه نمایندگان به وزیر علوم برای رفع دغدغه‌ها اما این دغدغه‌ها همچنان پابرجاست و اقدامی از سوی وزیر در این زمینه صورت نگرفته است.

وی افزود: با توجه به نزدیکی اتمام مهلت یک ماهه نمایندگان به وزیر علوم و اینکه اقدام خاصی از سوی وزیر برای رفع دغدغه‌ها صورت نگرفته، تصمیم نمایندگان مبنی بر استیضاح وزیر علوم باید دنبال شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، جمعی از نمایندگان از چندی پیش به دلیل استفاده از عناصر فتنه در وزارت علوم و نفوذ آنها در دانشگاه‌ها و... خواستار استیاح وزیر علوم شدند که طی جلسه‌ای که با حضور استیضاح‌کنندگان، وزیر علوم و رئیس مجلس برگزار شد مقرر شد تا نمایندگان در یک مهلت یک ماهه به وزیر فرصت دهند تا نسبت به رفع دغدغه‌های استیضاح‌کنندگان اقدام کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری