کد خبر: 4018

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: همچنان مشغول رایزنی با سفارت مصر برای سفر نمایندگان به غزه هستیم.

به گزارش قم خبر ، حسن کامران رئیس هیئت پارلمانی اعزامی ایران به غزه در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اعلام اینکه اعزام نمایندگان مجلس به غزه لغو نشده است، گفت: براساس رایزنی‌هایی که با سفارت مصر در ایران درباره سفر نمایندگان مجلس به غزه داشته‌ایم، این کشور تا این لحظه هنوز اجازه تردد از مرز رفح برای ورود به غزه را به نمایندگان مجلس نداده است.

وی افزود: حدود ۱۰ روز است که رایزنی‌‌ها با سفارت مصر در ایران آغاز شده اما هنوز پاسخ روشنی در زمینه عبور نمایندگان از این کشور برای ورود به غزه، داده نشده و آن‌ها همواره تعطیلات عید فطر را بهانه و عنوان می‌کنند که تعطیلات عید فطر در روند کار خلل ایجاد کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه تأکید کرد: سفر ۶ تن از نمایندگان مجلس به غزه همچنان بر قوت خود باقی است و به محض دریافت مجوزهای لازم از کشور مصر، این سفر انجام می‌شود.

کامران خاطر نشان کرد: در حال حاضر مشغول رایزنی با سفارت مصر هستیم و در صورت اخذ مجوز از این کشور، این سفر انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته گذشته قرار بود پس از اعلام سفارت مصر و صدور ویزا برای نمایندگان مجلس، ۶ تن از نمایندگان به غزه سفر کرده و به سرکشی خانواده شهدا و مجرحان غزه رفته و بازدیدی از مناطقی مانند شجاعیه و الخزاعه نیز داشته باشند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری