نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: رژیم صهیونیستی امروز ببری کاغذی است و مقاومت توانسته تلفاتی را به این رژیم وارد کند و ارتش صهیونیستی هم جز کشتار زنان و کودکان کاری نتوانسته انجام دهد.

خبرگزاری فارس: رژیم صهیونیستی ببری کاغذی است/ تنها هنر ارتش صهیونیستی کشتار کودکان است

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، ولی‌الله بیاتی در ابتدای هفتاد و نهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم اظهار کرد: امروز شاهد تهاجم گسترده رژیم صهیونیستی به غزه هستیم؛ در ماه مبارک رمضان امسال تعداد زیادی از مردان، زنان و کودکان بی گناه در غزه به شهادت رسیدند و عید فطر آنها هم به نام عید شهید نامگذاری شد.

وی افزود: بسیاری از کودکانی که قرار بود در عید فطر جشن بگیرند، در گور خفته شدند؛ حوادث و جنایات اخیر در غزه غیرقابل وصف بوده و نظیر نداشته و حامیان به اصطلاح دموکراسی هم امروز ماهیت اصلی خود را نشان داده‌اند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه در خبرها آمده بود که پرچم رژیم صهیونیستی در آمریکا هم به آتش کشیده شده است خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی امروز ببری کاغذی است و مقاومت توانسته است تلفاتی را به این رژیم وارد کند و ارتش صهیونیستی هم جز کشتار زنان و کودکان کاری نتوانسته انجام دهد.

وی ادامه داد: به یقین اگر حمایت‌های آمریکا و دیگر کشورهای غربی نباشد، عمر رژیم صهیونیستی به پایان رسیده بود.

بیاتی با بیان اینکه سرانجام پیروزی نهایی از آن مظلومان و مومنان خواهد بود گفت: رژیم صهیونیستی در نهایت نابود می‌شود و خداوند یاری‌گر مومنان خواهد بود؛ در این بین حمایت‌های ملت ایران و مردم قم به ویژه در راهپیمایی روز قدس امسال تاثیر گسترده‌ای در افزایش روحیه مقاومت و پیروزی آنها خواهد داشت.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری