کد خبر: 3901

در پی حمله تروریست‌ها به یک ایست و بازرسی ارتش لبنان در عرسال، نیروهای ارتش به شدت با آنها درگیر شدند.

به گزارش قم خبر ، العالم به نقل از خبرگزاری رسمی لبنان اعلام کرد، این درگیری‌ها پس از حمله تروریستها به ایست و بازرسی ارتش در مناطق المصیده و وادی حمید آغاز شد.

تروریستها قصد داشتند به پایگاه های ارتش و نیروهای امنیتی در عرسال حمله کنند.

خبرها حاکی است که گروهی از تروریستها وارد عرسال شدند که در پی آن دو شهروند که به مقابله با مهاجمان پرداخته بودند، کشته شدند.

نیروهای ارتش لبنان پیش از این در یکی از ایست و بازرسی ها در عرسال، یکی از سرکرده‌های جبهه النصره موسوم به "ابو احمد" را به دام انداخته بودند. ابواحمد سرکرده یکی از گروه های مسلح در قلمون است.

با انتشار خبر دستگیری این تروریست تحت تعقیب، عناصر مسلح ایست و بازرسی مذکور را محاصره کرده تا وی را آزاد کنند؛ گروهی از عناصر مسلح نیز با ایجاد ایست و بازرسی در عرسال، ساختمان نیروهای امنیتی در این شهر را محاصره کردند تا این تروریست را آزاد کنند.

خبرنگار شبکه لبنانی المنار گزارش داد، نیروهای ارتش این کشور پس از این ماجرا و استقرار عناصر مسلح نقابدار در عرسال، نیروها و تجهیزات خود را به این شهر اعزام کرد.

فرماندهی ارتش لبنان هم اعلام کرد که "عماد احمد جمعه" که در یکی از ایست و بازرسی ها دستگیر شده، اعتراف کرده که وابسته به گروه تروریستی جبهه النصره است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری