کد خبر: 3867

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از قوه قضائیه خواست تا کیفرخواست مهدی هاشمی به صورت عمومی منتشر شود.

به گزارش قم خبر ، اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به برگزاری دادگاه مهدی هاشمی گفت: انتظار ما از دادگاه این است که کیفرخواست آقای مهدی هاشمی را علناً منتشر کنند تا مردم در جریان اتهامات اقتصادی وی قرار بگیرند.


وی افزود: هرچند مهدی هاشمی اتهامات سیاسی بیشماری در پرونده خود دارد اما مهمترین دلیل برای دادگاهی شدن وی قطعاً اتهامات اقتصادی است که به عنوان مثال می‌توان به پرونده استات اویل و دادگاهی که در این زمینه برگزار شد اشاره کرد.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه امیدوار هستیم کیفرخواست آقای هاشمی رسماً منتشر شود، اظهار داشت: خوب بود که دادگاه وی علنی برگزار می‌شد و یا حداقل تعدادی از مردم یا نمایندگان مردم در این دادگاه حضور می‌یافتند که این اثر خوبی در جامعه می‌توانست داشته باشد و پس از آن مردم قضاوت نهایی خود را از اقدامات این فرد داشته باشند.

کوثری با بیان اینکه باید آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی اجازه بدهند که پرونده فرزندشان به شکل عادی در دادگاه بررسی و رسیدگی شود، تصریح کرد: اینکه تا به امروز دادگاه وی برگزار نشده قطعاً به دلیل فشارهای خارجی بوده است و این زیبنده قوه قضائیه نیست و خوشحال هستیم که امروز قوه قضائیه تصمیم سرنوشت‌ساز خود را در برگزاری دادگاه مهدی هاشمی گرفته و انتظار است کیفرخواست نیز به صورت عمومی منتشر شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری