عضو شورای شهر تهران گفت: اقدام اخیر شهردار تهران در خصوص بخشنامه‌"ارتقا جایگاه زنان در محیط کار" قابل دفاع است و متاسفم که برخی از دوستان به این موضوع انتقاد می‌کنند و در واقع در زمین دشمن بازی می‌کنند.

به گزارش قم خبر ، ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به نامه اخیر «حسینی» قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بخشنامه اخیر شهرداری تهران اظهارداشت: تعجب می‌کنم از دولت محترم، چرا که به این حرکت قابل دفاع شهرداری تهران واکنش نشان داده‌اند.


وی تصریح کرد: دولت محترم باید سازمان‌ها و نهادهای غیردولتی که توجه ویژه‌ای را به موضوع (ارتقای جایگاه زنان در محیط کار) دارند، را تشویق کنند.

قناعتی خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی از دولتی‌ها در زمین دشمن بازی می‌کنند و هم‌اکنون شاهد هستیم که انتقادات شدیدی بر علیه شهرداری تهران درخصوص بخشنامه ارتقای جایگاه زنان صورت می‌گیرد.

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه بانوان و آقایانی که در شهرداری فعالیت می‌کنند از بخشنامه اخیر استقبال کرده‌اند چرا که هم راندمان کاری افزایش پیدا کرده است و هم آرامش در محیط کار بیش از گذشته شده است

وی افزود: مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اخیراً و در نامه‌ای که آن را رسانه‌ای کرده‌اند به بخشنامه سازمان ملل اشاره کرده‌اند که باید به آنها اعلام کنم که ما در جمهوری اسلامی ایران زندگی می‌کنیم و پیامبر عظیم‌الشأن ما نیز در خصوص جایگاه زنان فرمایشات زیادی را داشته‌اند و قطعا آنها را باید مدنظر داشته باشیم.

قناعتی در پایان گفت: اگر سازمان مللی وجود دارد بهتر است به مردم غزه و کشتار کودکان در این کشور توجه کند و بیشتر فکر و حواس خود را به این موضوع اختصاص دهد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری